Crimen - Mercenary Tales | Zagraj już teraz na Pico, Meta Quest 2 oraz PCVR!

Zagraj teraz na Meta Quest »

Zagraj teraz na Steam »

Oto toast na waszą cześć, bohaterowie! 🍺 Już wkrótce wyruszycie w niesamowitą podróż przez osiem całkowicie zwariowanych przygód pełnych chwały, bogactw i legendarnych czynów!

Przygotujcie się, bowiem przyjdzie Wam przedzierać się przez hordy śmiertelnie niebezpiecznych wrogów okupujących wspaniałe twierdze, starożytne świątynie, zapomniane wraki oraz inne zapierające dech w piersi lokacje i korzystać z szerokiego arsenału broni wprost z pól bitew XVII-wiecznej Europy!

Wszystko to w otoczeniu urzekającej, stylizowanej na komiksową oprawy graficznej, niewybrednego, typowego dla najemników humoru oraz podniosłej atmosfery bohaterskich czynów!

 

Podziwiaj piękno XVII-wiecznej Europy i odwiedź osiem zapierających dech w piersiach lokacji. Wspinaj się na wysokie mury zamków, otwieraj skomplikowane zamki, strzelaj z armat, wykorzystuj elementy otoczenia do likwidowania swoich wrogów i walcz z hordami śmiertelnie groźnych przeciwników za pomocą zróżnicowanego arsenału broni i prochowców! Twoje działania nie obędą się bez ciętych komentarzy ze strony innych najemników! Musisz wiedzieć, że każdy z nich stara się o tytuł największego bohatera, który może pochwalić się najwspanialszą historią. Czy uda Ci się odkryć je wszystkie? I co ważniejsze – czy doczekasz ich końca?

Do broni, poszukiwacze przygód!

 

Odwiedź stronę »

Features:

• Pełny akcji, krwawy slasher, który wyróżnia się na tle typowych gier VR opartych o fizykę

• Osiem przezabawnych eskapad opowiedzianych przez grupę ośmiu charakterystycznych poszukiwaczy przygód

• Atrakcyjna i pełna kolorów komiksowa grafika

• Obfitość w żarty i cięte komentarze, ukryte niespodzianki oraz liczne nawiązania do pop-kultury

• Szeroki wachlarz autentycznej europejskiej broni i scenerii z XVII wieku

• Wciągająca słowiańska folkowa muzyka w wykonaniu Arkadiusza Reikowskiego