The Wizards - Dark Times: Brotherhood

Aktualizacja Brotherhood jest już dostępna na Meta Quest Store oraz PCVR!

The Wizards – Dark Times: Brotherhood to połączenie dwóch tytułów: zremasterowanej wersji The Wizards – Dark Times, bogatej w ciekawą fabułę gry dla jednego gracza wydanej w 2020 roku (teraz z wieloma atrakcyjnymi ulepszeniami!) oraz zupełnie nowej rozgrywki dla trzech graczy w trybie kooperacyjnym. Aktualizacja została udostępniona zarówno w wersji PCVR jak i Meta Quest 28 listopada 2023 roku.

Oznacza to nie jedną, ale dwie niesamowite przygody pełne zaskakujących wydarzeń, rzucania potężnych czarów i pięknego, odświeżonego świata! Ciesz się solową podróżą w trybie jednego gracza, podczas której posiądziesz moc wielu niszczycielskich zaklęć i odkryjesz mroczne sekrety świata Meliora… lub wskocz prosto w tryb kooperacji dla wielu graczy, w którym doświadczysz bogactwo zupełnie nowych zaklęć, wrogów, lokacji i śmiertelnie groźnych bossów chcących położyć kres twojej magicznej karierze!

Ciemność zapada nad Meliorą… czy podejmiesz wyzwanie?

The Wizards – Dark Times to sequel do nagradzanej i uznanej na całym świecie gry VR The Wizards.

Na świat Meliora spadła mroczna plaga, która skażając jej mieszkańców, doprowadziła ich do złowrogiego szaleństwa. Gracze ponownie wcielają się w postać potężnych, władających żywiołami magów, którzy udają się w niebezpieczną podróż poprzez magiczne krainy, by stawić czoła tajemniczemu złu. Do swojej dyspozycji mają aż 11 zróżnicowanych czarów, którymi mogą razić, zamrażać, lub spopielać swoich wrogów. Akcja gry rozgrywa się dekadę po wydarzeniach znanych z podstawowej wersji gry – The Wizards.

The Wizards – Dark Times oferuje barwną i angażującą kampanię fabularną z szeregiem postaci pobocznych i interaktywnych lokacji, wpisujących się w kroniki świata Meliory.

 

Zostań Czarodziejem

  • Przygodowa gra akcji VR z rzucaniem zaklęć w rozrosłym świecie fantasy
  • Kampania fabularna z podróżą w czasie, epickimi bitwami i bogatą historią
  • Zupełnie nowe lokacje i poziomy
  • Intuicyjny system rzucania zaklęć oparty o naturalne gesty rąk
  • Nowy arsenał ulepszonych i przerobionych zaklęć żywiołów do opanowania

Gra dostępna na platformach PC VR, Oculus Rift, HTC Vive i Oculus Quest.

 

Zagraj na Steam!
Zagraj na Quest!