The Wizards - Dark Times

Ciemność zapada nad Meliorą… czy podejmiesz wyzwanie?

The Wizards – Dark Times to sequel do nagradzanej i uznanej na całym świecie gry VR The Wizards.

Na świat Meliora spadła mroczna plaga, która skażając jej mieszkańców, doprowadziła ich do złowrogiego szaleństwa. Gracze ponownie wcielają się w postać potężnych, władających żywiołami magów, którzy udają się w niebezpieczną podróż poprzez magiczne krainy, by stawić czoła tajemniczemu złu. Do swojej dyspozycji mają aż 11 zróżnicowanych czarów, którymi mogą razić, zamrażać, lub spopielać swoich wrogów. Akcja gry rozgrywa się dekadę po wydarzeniach znanych z podstawowej wersji gry – The Wizards.

The Wizards – Dark Times oferuje barwną i angażującą kampanię fabularną z szeregiem postaci pobocznych i interaktywnych lokacji, wpisujących się w kroniki świata Meliory.

 

Zostań Czarodziejem

  • Przygodowa gra akcji VR z rzucaniem zaklęć w rozrosłym świecie fantasy
  • Kampania fabularna z podróżą w czasie, epickimi bitwami i bogatą historią
  • Zupełnie nowe lokacje i poziomy
  • Intuicyjny system rzucania zaklęć oparty o naturalne gesty rąk
  • Nowy arsenał ulepszonych i przerobionych zaklęć żywiołów do opanowania

Gra dostępna na platformach PC VR, Oculus Rift, HTC Vive i Oculus Quest.

 

Zagraj na Steam!
Zagraj na Quest!

 

Aktualizacja Brotherhood

Obecnie trwają prace nad potężną aktualizacją do gry The Wizards – Dark Times pod nazwą Brotherhood, która oprócz ulepszeń do trybu dla jednego gracza, wprowadza także gorąco oczekiwany kooperacyjny tryb multiplayer. Dzięki aktualizacji Brotherhood gracze z całego świata będą mogli połączyć swoje siły, aby jako magowie ognia, lodu i błyskawic, wspólnie przemierzać pełne wyzwań mapy oraz stawić czoła śmiertelnie niebezpiecznym bossom. W ich arsenale znajdą się zarówno czary znane z podstawowej wersji gry, jak i zupełnie nowe zaklęcia oraz drzewka umiejętności dedykowane każdej z klas.