O SPÓŁCE

Carbon Studio jest niezależnym producentem gier komputerowych, które są tworzone z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości (VR). Doświadczony zespół zajmuje się tworzeniem gier na każdym ich etapie, zaczynając od projektowania, poprzez produkcję oraz marketing, kończąc na dystrybucji w sklepach cyfrowych.

Spółka założona w lipcu 2015 r. przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w produkcji i wydawaniu gier komputerowych. Współtworzyły takie tytuły jak: Painkiller Hell and Damnation, Deadfall Adventures oraz Get Even.

Działalność Spółki jest odpowiedzią na pojawiające się nowe trendy rynkowe, przede wszystkich rozwój technologii wirtualnej rzeczywistości. Podstawową działalnością jest tworzenie i wydawanie gier wideo na platformy wszystkich liczących się producentów VR i AR: Oculus, HTC, PlayStation VR, Microsoft VR, Xiaomi VR, Valve Index, a także komputery PC i konsole. Carbon Studio ma status dewelopera i wydawcy Sony PlayStation i Microsoft Xbox. Od początku swojego istnienia Spółka współpracuje z Valve, HTC Vive, Oculusem / Facebookiem, Epic Games, Razzer, NVidia, Xiaomi oraz innymi czołowymi dostawcami sprzętu i technologii.