Technologia

Technologią wirtualnej rzeczywistości zajmujemy się od 2014 roku. Zdobyliśmy w tym czasie gruntowną wiedzę i umiejętności, co potwierdzają liczne nagrody przyznane naszym grom, oraz partnerstwo technologiczne z najważniejszymi firmami z branży XR – jako jedni z pierwszych otrzymujemy dostęp prototypów sprzętu VR, MR i AR. Z powodzeniem tworzymy narzędzia i środowiska w silniku Unreal Engine 4, dbając o komfort użytkowników naszych aplikacji XR.

PlayStation VR

PlayStation VR to najpopularniejsze na świecie, bardzo przystępne cenowo gogle VR. Licząca ponad 4.2 miliony społeczność graczy PS VR może wcielić się w magów i rzucać potężne czary grając w The Wizards – Enhanced Edition.

PC VR

HTC VIVE

HTC Vive to pierwsze profesjonalne gogle VR dla komputerów osobistych. Dbamy o to, by wszystkie nasze gry i aplikacje wspierały kontrolery i swobodę poruszania się na znacznej przestrzeni (room-scale) oferowaną przez te gogle.

HTC VIVE Pro

HTC Vive Pro to nowa wersja gogli HTC Vive z ulepszoną optyką, a także lepszą ergonomią wykonania. Zaawansowana technologia room-scale otwiera nowe możliwości w zakresie projektowania doświadczeń wirtualnej rzeczywistości.

Oculus Rift

Ze sprzętem firmy Oculus pracujemy od początku istnienia naszego studia, począwszy od pierwszego devkitu Oculus DK1, poprzez kolejne iteracje, aż po konsumencką wersję gogli Oculus Rift, na którą wydaliśmy wszystkie nasze gry PC VR.

Oculus Rift S

Oculus Rift S to nowa, bardziej zaawansowana technologicznie wersja gogli Oculus Rift. Większa rozdzielczość i wbudowane w gogle sensory usprawniają działanie sprzętu i komfort użytkowania. Nasza gra The Wizards jak i najnowszy projekt The Wizards – Dark Times są projektowane pod te urządzenia.

OSVR

Open Source Virtual Reality to projekt, którego celem było umożliwienie grania w dowolną grę VR na wszystkich goglach wirtualnej rzeczywistości. Technologię OSVR wspiera nasza debiutancka gra Alice VR.

Windows Mixed Reality

WMR to seria przystępnych cenowo i prostych w obsłudze gogli VR produkowanych przez firmy takie jak Dell, Lenovo, HP i Acer. W związku z szybkim wzrostem popularności tej technologii, zadbaliśmy o to, by wspierała ją nasza gra The Wizards.

Zestawy mobilne i samodzielne

Meta Quest

Reklamowany jako kompletny niezależny zestaw VR, Meta Quest pozbywa się kabli ze swojej struktury. Możliwość niemal zupełnie niezależnego poruszania się w wolnej przestrzeni w dużym stopniu wpływa na komfort użytkowania. Zaprojektowaliśmy i wydaliśmy kompatybilną z tymi urządzeniami wersję naszej gry The Wizards 6 czerwca 2019.

Oculus Go

Oculus Go to gogle, których wyjątkową cechą jest brak konieczności podłączenia dodatkowego sprzętu takiego jak komputer PC lub telefon. To samodzielny zestaw VR o dużej bibliotece wysokiej jakości gier i doświadczeń, wśród których jest również nasz tytuł – The Wizards – Trials of Meliora.

Xiaomi MiVR

Samodzielne gogle VR powstałe we współpracy firmy Oculus i Xiaomi. Technicznie nie różnią się od gogli Oculus Go, posiadają jedna oddzielną bazę gier przygotowaną dla chińskich graczy, wśród których nie mogło zabraknąć naszego tytułu The Wizards – Trials of Meliora.

Samsung Gear VR

To gogle VR wykorzystujące do działania smartfony firmy Samsung z serii Galaxy S i Note. Dostosowaliśmy pod te gogle naszą grę The Wizards – Trials of Meliora, oraz szereg przygotowanych przez nas wizualizacji w ramach działalności B2B.

Pozostałe technologie

Augmented / Mixed Reality

Od 2018 roku w naszej firmie trwają badania nad wdrożeniem technologii AR i MR, oparte na tworzeniu prototypów gier i aplikacji na urządzenia obsługujące te technologie. Zdobywamy doświadczenie i umiejętności, na bieżąco poszerzając naszą wiedzę o najnowsze rozwiązania pojawiające się na tym szybko rozwijającym się rynku technologii XR.

Location Based Entertainment

Dbamy o to, by nasze gry docierały nie tylko do graczy posiadających gogle VR w domu, ale również klientów zyskujących popularność salonów VR. Nasza gra PC VR The Wizards każdego dnia dociera do setek odbiorców poprzez wiodące sieci dystrybucji gier salonów VR takich jak Springboard VR i Ctrl V.