Wydawnictwo

– Tworzysz własne aplikacje i gry VR?

– Pracujesz przy grze na regularne monitory, ale masz wrażenie, że ten pomysł świetnie sprawdzi się w wirtualnej rzeczywistości? 

– Masz ciekawy pomysł na grę AR/VR, który chciałbyś zrealizować? …

 

Jeżeli tak, to skontaktuj się z nami!

Oprócz developmentu własnych gier zajmujemy się również współpracą z twórcami VR/AR. Poszukujemy zarówno zespołów, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z produkcją gier, jak i doświadczonych twórców, którzy widzą potencjał w świecie wirtualnej rzeczywistości. Przedstaw nam swój projekt, opowiedz o swojej wizji i oczekiwaniach, a nasz zespół doświadczonych deweloperów pomoże Ci w przeniesieniu go do świata wirtualnej rzeczywistości!

Jako jeden z światowych liderów branży zapewnimy Ci niezbędne wsparcie merytoryczne, know-how, pomoc w działaniach biznesowych, marketingowych lub pomożemy Ci w ukończeniu Twojego produktu. W ciągu naszej wieloletniej działalności pozyskaliśmy szereg unikalnych umiejętności, środków i wartościowych kontaktów, które mogą wesprzeć Twoją grę lub aplikację i pomogą jej osiągnąć sukces.

Co Możemy Zaoferować?

Posiadamy doświadczenie we współpracy ze wszystkimi najważniejszymi platformami dystrybuującymi tytuły VR (Steam VR, Oculus Store, PlayStation Store, Viveport, itp.). Przeprowadzamy submisje, zarządzamy stronami sklepowymi, uczestniczymy w akcjach promocyjnych i staramy się o jak największą widoczność pośród konkurencji.

Jesteśmy na rynku VR od samego początku jego istnienia, utrzymujemy bliskie relacje z niemal wszystkimi dostawcami sprzętu dedykowanego tej technologii. Zajmujemy się również współfinansowaniem produkcji.

Posiadamy doświadczenie w zakresie marketingu i promocji tytułów VR. Każdy projekt jest indywidualnie analizowany, po czym opracowujemy odpowiednią strategię (mając na uwadze najlepsze aspekty produkcji jak i typ odbiorcy) i długo- lub krótkoterminowy plan marketingowy.

Portujemy gry i aplikacje z płaskich monitorów na urządzenia VR. Projektujemy i tworzymy dedykowane mechaniki, optymalizujemy działanie i testujemy implementacje.

Kontakt

Umów się na spotkanie i opowiedz nam o swoim projekcie. Razem zbadamy jego potencjał i sprawdzimy, jak możemy opowiedzieć o nim światu. Dotrzyj do milionów użytkowników VR na całym świecie i spraw, by Twój pomysł na stałe wpisał się w historię wirtualnej rzeczywistości!