Press Kit - The Wizards - Dark Times

Podstawowe Informacje

 • Developer
  Carbon Studio
 • Wydawca
  Carbon Studio
 • Data Wydania
  4 czerwca 2020 (PC VR)
 • Cena Premierowa
  TBD
 • Platformy
  SteamVR, Oculus Rift, Viveport, Oculus Quest
 • Języki
  angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, chiński (uproszczony)
 • Kategoria Wiekowa
  PEGI 12

O grze

The Wizards – Dark Times to sequel do przygodowej gry akcji o rzucaniu zaklęć, The Wizards – Enhanced Edition, zaprojektowany specjalnie pod technologię wirtualnej rzeczywistości.

Na świat Meliora spadła mroczna plaga, która skażając jej mieszkańców, doprowadziła ich do złowrogiego szaleństwa. Gracze ponownie wcielają się w postać potężnych, władających żywiołami magów, którzy udają  się w niebezpieczną podróż poprzez magiczne krainy, by stawić czoła tajemniczemu złu. Do swojej dyspozycji mają aż 11 zróżnicowanych czarów, którymi mogą razić, zamrażać, lub spopielać swoich wrogów.  Akcja gry rozgrywa się dekadę po wydarzeniach znanych z podstawowej wersji gry – The Wizards.

Przywoływanie czarów opiera się o gesty i ruchy rąk gracza, znane z The Wizards, jednak system został przebudowany tak, by zastąpić tradycyjne “ulepszanie” mocy intuicyjną mechaniką manipulowania zaklęciami korzystającą z kontrolerów ruchowych. Ponadto otoczenie w grze zostało zaprojektowane z większym naciskiem na wyraźniejszą interakcję świata z graczem, co jeszcze lepiej pozwala wykorzystać możliwości, jakie oferuje technologia gogli wirtualnej rzeczywistości.

The Wizards – Dark Times oferuje barwną i angażującą kampanię fabularną z szeregiem postaci pobocznych i interaktywnych lokacji, wpisujących się w kroniki świata Meliory.

Obecnie trwają prace nad potężną aktualizacją do gry The Wizards – Dark Times pod nazwą Brotherhood, która oprócz ulepszeń do trybu dla jednego gracza, wprowadza także gorąco oczekiwany kooperacyjny tryb multiplayer. Dzięki aktualizacji Brotherhood gracze z całego świata będą mogli połączyć swoje siły, aby jako magowie ognia, lodu i błyskawic, wspólnie przemierzać pełne wyzwań mapy oraz stawić czoła śmiertelnie niebezpiecznym bossom. W ich arsenale znajdą się zarówno czary znane z podstawowej wersji gry, jak i zupełnie nowe zaklęcia oraz drzewka umiejętności dedykowane każdej z klas.

Logo

Zdjęcia i Obrazki

Wideo