Press Kit - The Wizards - Dark Times: Brotherhood

Podstawowe Informacje

 • Developer
  Carbon Studio
 • Wydawca
  Carbon Studio
 • Data Wydania
  4 czerwca 2020 (PC VR), aktualizacja Brotherhood 28 listopada 2023 (Steam & Meta Quest Store)
 • Cena Premierowa
  TBD
 • Platformy
  SteamVR, Oculus Rift, Viveport, Oculus Quest
 • Języki
  angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, chiński (uproszczony)
 • Kategoria Wiekowa
  PEGI 12

O grze

The Wizards – Dark Times to sequel do przygodowej gry akcji o rzucaniu zaklęć, The Wizards – Enhanced Edition, zaprojektowany specjalnie pod technologię wirtualnej rzeczywistości.

Na świat Meliora spadła mroczna plaga, która skażając jej mieszkańców, doprowadziła ich do złowrogiego szaleństwa. Gracze ponownie wcielają się w postać potężnych, władających żywiołami magów, którzy udają  się w niebezpieczną podróż poprzez magiczne krainy, by stawić czoła tajemniczemu złu. Do swojej dyspozycji mają aż 11 zróżnicowanych czarów, którymi mogą razić, zamrażać, lub spopielać swoich wrogów.  Akcja gry rozgrywa się dekadę po wydarzeniach znanych z podstawowej wersji gry – The Wizards.

Przywoływanie czarów opiera się o gesty i ruchy rąk gracza, znane z The Wizards, jednak system został przebudowany tak, by zastąpić tradycyjne “ulepszanie” mocy intuicyjną mechaniką manipulowania zaklęciami korzystającą z kontrolerów ruchowych. Ponadto otoczenie w grze zostało zaprojektowane z większym naciskiem na wyraźniejszą interakcję świata z graczem, co jeszcze lepiej pozwala wykorzystać możliwości, jakie oferuje technologia gogli wirtualnej rzeczywistości.

The Wizards – Dark Times oferuje barwną i angażującą kampanię fabularną z szeregiem postaci pobocznych i interaktywnych lokacji, wpisujących się w kroniki świata Meliory.

 

Aktualizacja Brotherhood jest już dostępna na Meta Quest Store oraz PCVR

The Wizards – Dark Times: Brotherhood to połączenie dwóch tytułów: zremasterowanej wersji The Wizards – Dark Times, bogatej w ciekawą fabułę gry dla jednego gracza wydanej w 2020 roku (teraz z wieloma atrakcyjnymi ulepszeniami!) oraz zupełnie nowej rozgrywki dla trzech graczy w trybie kooperacyjnym. Aktualizacja Brotherhood trafiła na platformy Steam oraz Meta Quest 28 listopada 2023 roku.

Oznacza to nie jedną, ale dwie niesamowite przygody pełne zaskakujących wydarzeń, rzucania potężnych czarów i pięknego, odświeżonego świata! Ciesz się solową podróżą w trybie jednego gracza, podczas której posiądziesz moc wielu niszczycielskich zaklęć i odkryjesz mroczne sekrety świata Meliora… lub wskocz prosto w tryb kooperacji dla wielu graczy, w którym doświadczysz bogactwo zupełnie nowych zaklęć, wrogów, lokacji i śmiertelnie groźnych bossów chcących położyć kres twojej magicznej karierze!

Logo

Zdjęcia i Obrazki

Wideo