Dobre wieści, Magowie! The Wizards – Dark Times: Brotherhood ukaże się już 19 Października

Długie oczekiwanie wkrótce dobiegnie końca! Aktualizacja Brotherhood nadchodzi… i to już za 2 miesiące!

Nadszedł czas, Magowie! Już wkrótce spełnicie swoje marzenia o podróży przez krainy pełne dzikiej magii, fantastycznych stworzeń oraz niesamowitych, bohaterskich czynów. Nie obędzie się jednak bez zaciętej walki! Przygotuj się, bowiem przyjdzie Ci się zmierzyć z ogarniętymi tajemniczą plagą zastępami sił zła, które dręczą świat Meliora swoim złowrogim amokiem. Przemierzaj zapierające dech w piersiach lokacje, odkrywaj sekrety, zanurz się w wciągającą fabułę i walcz o przetrwanie – wszystko to za pomocą Twoich własnych rąk i potężnej magii Arcane.

Skala tego wyzwania może okazać się zbyt wielka dla pojedynczego, nawet najpotężniejszego maga… jednak bez obaw! Jeżeli zechcesz, możesz liczyć na pomoc swoich przyjaciół, z którymi wspólnie stawisz czoła nadchodzącemu niebezpieczeństwu. Razem możecie stworzyć najwspanialsze (i najgroźniejsze dla Waszych wrogów!) trio w historii magii!

Rozbudź swoją żądze przygód z najnowszym Trailerem aktualizacji The Wizards – Dark Times: Brotherhood

Aktualizacja Brotherhood nadchodzi na PCVR i Meta Quest Store

The Wizards – Dark Times: Brotherhood to połączenie dwóch tytułów: zremasterowanej wersji The Wizards – Dark Times, bogatej w ciekawą fabułę gry dla jednego gracza wydanej w 2020 roku (teraz z wieloma atrakcyjnymi ulepszeniami!) oraz zupełnie nowej rozgrywki dla trzech graczy w trybie kooperacyjnym. Aktualizacja będzie dostępna zarówno w wersji PCVR, jak i Meta Quest.

Oznacza to nie jedną, ale dwie niesamowite przygody pełne zaskakujących wydarzeń, rzucania potężnych czarów i pięknego, odświeżonego świata! Ciesz się solową podróżą w trybie jednego gracza, podczas której posiądziesz moc wielu niszczycielskich zaklęć i odkryjesz mroczne sekrety świata Meliora… lub wskocz prosto w tryb kooperacji dla wielu graczy, w którym doświadczysz bogactwo zupełnie nowych zaklęć, wrogów, lokacji i śmiertelnie groźnych bossów chcących położyć kres twojej magicznej karierze!

Zbierz swoją drużynę już dziś i przygotuj się na premierę Brotherhood 19 października. Pamiętaj, że grę możesz nabyć już teraz, a za dwa miesiące jej zawartość zostanie automatycznie wzbogacona o darmową aktualizację Brotherhood!

– The Wizards – Dark Times – Steam
– The Wizards – Dark Times – Meta
– The Wizards – Dark Times – Viveport

Bądź na bieżąco!

Aby mieć pewność, że jesteście na bieżąco z najważniejszymi nowościami i wydarzeniami związanymi z aktualizacją Brotherhood, śledźcie nasze kanały Social Media i regularnie zaglądajcie na naszą firmową witrynę. Do usłyszenia!