THE WIZARDS – TRIALS OF MELIORA W ZESTAWIE Z GOGLAMI XIAOMI VR

W efekcie bliskiej współpracy pomiędzy Carbon Studio i firmą Xiaomi, gra The Wizards – Trials of Meliora, stała się częścią zestawu startowego gogli Xiaomi VR pod nazwą “Mi VR Super Player Edition”.

Każdy nabywca zestawu startowego Xiaomi VR (dostępnego w sprzedaży od listopada 2018 roku) otrzymał dostęp do wyselekcjonowanej kolekcji najciekawszych gier VR współpracujących z goglami Mi VR. Gra The Wizards – Trials of Meliora to jedyna produkcja pochodząca z Polski, która znalazła się wśród 25 wyróżnionych gier dołączanych do zestawu “Mi VR Super Player Edition” i umieszczonych na jego opakowaniu.

Współpraca z chińskim partnerem to duże wyróżnienie dla Carbon Studio, szczególnie biorąc pod uwagę, że pierwsza wyprodukowana partia gogli Xiaomi VR rozeszła się wśród użytkowników w ciągu jednego dnia. To pokazuje jak wielki jest potencjał chińskiego rynku mobilnych gogli VR. Carbon Studio z satysfakcją rozszerza swą działalność na Dalekim Wschodzie, rozwijając współpracę z firmą Xiaomi i innymi partnerami takimi jak HTC i  FXG.