THE WIZARDS NA CES 2019

Dziennikarze i entuzjaści nowych technologii odwiedzający w styczniu 2019 roku targi CES w Las Vegas mieli szansę przetestować The Wizards – Enhanced Edition na konsoli PlayStation 4 z użyciem kontrolerów ruchowych 3dRudder.

3dRudder to powstający przy współpracy z Sony innowacyjny kontroler dedykowany PlayStation VR dający graczom możliwość sterowania za pomocą stóp. Nadchodząca gra Carbon Studio, The Wizards – Enhanced Edition, będzie w chwili premiery na PlayStation VR oficjalnie wspierać kontrolery ruchowe 3dRudder. W ramach współpracy pomiędzy obiema firmami, gra The Wizards dostępna była na stoisku 3dRudder, gdzie stanowiła część pierwszej publicznej prezentacji kontrolerów 3dRudder w wersji dedykowanej PlayStation VR.

CES (The International Consumer Electronics Show) to najważniejsze targi technologiczne w Stanach Zjednoczonych goszczące co roku ponad 180 tysięcy osób zainteresowanych branżą. W ciągu pięciu dni targów, grę The Wizards na PlayStation VR przetestowały dziesiątki dziennikarzy z branży VR, w efekcie czego powstało wiele artykułów opisujących pierwsze wrażenia z gry Carbon Studio.