PODSUMOWANIE ZIMY 2019

2019 rok to dla Carbon Studio S.A. rok sukcesów – spółka nie tylko wkroczyła na rynek alternatywny NewConnect, ale otrzymała również wyróżnienia za grę The Wizards.

Carbon Studio otrzymało statuetkę gogli Oculus Quest w podziękowaniu za port The Wizards na tę platformę. Bezprzewodowa zabawa w czarodzieja wirtualnej rzeczywistości cieszy się dużą popularnością, co potwierdzają recenzje użytkowników przyznających naszej grze 4 na 5 gwiazdek. Bardzo cieszymy się ze współpracy z firmą Oculus i chcemy kontynuować rozwój tej technologii przy naszych kolejnych projektach.

Platforma dystrybucyjna Steam przygotowała zestawienie najlepiej sprzedających się gier w 2019 roku, gdzie w kategorii VR nasza gra po raz trzeci z rzędu zdobyła brąz. Pomimo dostępności w sprzedaży cyfrowej od lipca 2017, jak i silnej konkurencji, marka The Wizards i innowacyjny system gestów wciąż utrzymuje zainteresowanie graczy na całym świecie.

Z okazji zimowej wyprzedaży (Winter Sale) na platformie Steam, Carbon Studio zorganizowało livestream z rozgrywką w The Wizards. Ze względu na to, że żaden inny developer nie prowadził w tym czasie transmisji, nasza gra widniała na szczycie listy gier z kategorii VR przez całość trwania promocji.