Crimen – Mercenary Tales ukaże się na Meta Quest 2 już w maju 2023

 

Crimen – Mercenary Tales wkrótce na Meta Quest 2

Jak z pewnością wiecie, przez kilka ostatnie miesięcy ogromna część naszej uwagi była poświęcona rozwijaniu projektu The Wizards – Dark Times: Brotherhood. I choć aktualizacja Brotherhood to rzeczywiście jedno z największych wyzwań i szans przed jakimi stanęło nasze studio, to dziś – i pozwólcie, że dodamy, iż czekaliśmy na ten moment z wielką niecierpliwością oraz ekscytacją – możemy ogłosić, że jednocześnie pracowaliśmy także nad jeszcze jednym, całkowicie nowym tytułem!

 

Barwny świat pełen fantazji, przygód i wspaniałych opowieści

Jesteśmy pewni, że nie możecie się doczekać, by odkryć czym właściwie jest Crimen – Mercenary Tales, tak więc nie będziemy Was dłużej trzymać w niepewności i od razu przejdziemy do sedna! Crimen to oparta o bogatą narrację gra akcji osadzona w całkowicie unikalnym settingu XVII wiecznej Europy. Kiedy założycie swoje headsety i uruchomicie grę, natychmiast przeniesiecie się do niesamowicie wciągającego, niepowtarzalnego świata rządzonego prawem szabli, prochu i bohaterskiej brawury!

Główną osią rozgrywki jest “odgrywanie” kolejnych scenariuszy prezentowanych przez ośmiu charyzmatycznych poszukiwaczy przygód. Każdy z nich stara się o miano największego bohatera, także przygotujcie się na naprawdę zaciekłą rywalizację! Czy ich opowieści są pełne chwalebnych czynów i śmiertelnie groźnych niebezpieczeństw? Z pewnością. Czy są lekko przesadzone? Zdecydowanie! Oraz najważniejsze – czy są po prostu fajne? Możecie być o to spokojni!

Nasi bohaterowie, będący stałymi bywalcami tawerny stanowiącej swego rodzaju hub, zaproszą Was do wejścia w swoje buty i ponownego przeżycia ich niesamowitych opowieści.

Zanim się obejrzycie, znajdziecie się wśród murów ogromnych twierdz, korytarzy starożytnych świątyń, mroków zapomnianych wraków oraz wielu innych zapierających dech w piersi lokacji, gdzie przyjdzie wam zmierzyć się z hordami zróżnicowanych, często fantastycznych wrogów. W tym zadaniu pomocny okaże się na pewno oddany do Waszej dyspozycji bogaty arsenał XVII-wiecznych broni. Wszystko to w towarzystwie urzekającej komiksowej grafiki, “wyszukanego”, typowego dla najemników humoru oraz wyjątkowej oprawy muzycznej!

 

Zagraj już w maju 2023

Crimen – Mercenary Tales ukaże się w maju bieżącego roku na platformie Meta Quest store. Oznacza to, że już za około miesiąc będziecie mogli pochwycić szable, pistolety oraz… kufle i przeżyć aż osiem całkowicie zwariowanych przygód! Nie możemy się doczekać, by zobaczyć jak poradzicie sobie w roli bohaterów pełnych akcji, humoru, pięknych widoków i ukłonów w stronę świata pop-kultury scenariuszy! 

Aby mieć pewność, że jesteście na bieżąco z najważniejszymi nowościami i wydarzeniami związanymi z Crimen – Mercenary Tales, śledźcie nasze kanały Social Media i regularnie zaglądajcie na naszą firmową witrynę. Do usłyszenia!