Crimen – Mercenary Tales zadebiutuje na Meta Quest 2 i Pico już 25 maja 2023 roku

Crimen – Mercenary Tales już wkrótce na Meta Quest 2 i Pico

Już wkrótce, bo 25 maja 2023 roku, użytkownicy Meta Quest 2 oraz Pico będą mieli unikalną okazję, by wziąć udział w ośmiu niesamowitych eskapadach pełnych akcji, humoru oraz zapierających dech w piersi przygód. Aby dać im przedsmak czekających ich wyzwań, przygotowaliśmy zupełnie nowy, dedykowany tej okazji Trailer!

Crimen – Mercenary Tales | Release Date Trailer

Ośmiu charakterystycznych dla epoki awanturników nie może się doczekać, aby opowiedzieć Wam swoje historie! Wciel się w zuchwałą piratkę, potężnego husarza, łowcę demonów, rezolutnego dyplomatę oraz szereg innych ciekawych postaci, które pokażą Ci z bliska piękno i bogactwo kulturowe XVII wiecznej Europy. Ciesz się dynamiczną walką, pięknymi widokami, autentyczną historyczną architekturą oraz niewybrednymi komentarzami ze strony pozostałych walczących o miano największego bohatera najemników!

Aby mieć pewność, że jesteście na bieżąco z najważniejszymi nowościami i wydarzeniami związanymi z Crimen – Mercenary Tales, śledźcie nasze kanały Social Media i regularnie zaglądajcie na naszą firmową witrynę. Do usłyszenia!