Crimen – Mercenary Tales jest już dostępne na Pico i Meta Quest 2!

Nadszedł czas miecza, prochu i bohaterskich czynów! Zagraj w Crimen – Mercenary Tales ✊

Z ogromną radością ogłaszamy, że w sklepach Pico oraz Meta Quest ukazała się właśnie nasza najnowsza produkcja Crimen – Mercenary Tales! Od dziś gracze na całym świecie mogą wcielić się w ośmiu charyzmatycznych bohaterów, którzy zaproszą ich do ponownego przeżycia swoich wspaniałych, pełnych humoru i wartkiej akcji przygód.

My również zapraszamy całą społeczność fanów, wszystkich entuzjastów gier VR oraz influencerów świata wirtualnej rzeczywistości do zanurzenia się w barwne, bogate w odniesienia do pop-kultury i całkowicie zwariowane uniwersum Crimen – Mercenary Tales! Czeka na Was aż osiem nieprawdopodobnych scenariuszy, które na nowo zdefiniują pojęcia takie jak brawura, odwaga i chwała!

Zagraj teraz na Meta Quest 2 👉 https://www.oculus.com/experiences/quest/4835782143201594/

Zobacz najnowszy Launch Trailer!

Tak wyjątkowa okazja nie mogła obejść się bez… dedykowanego Trailera! Najnowsze video prezentujące naszą produkcję ukazuje wszystko to, co najlepsze w Crimen – humorystyczny vibe, barwną, stylizowaną na komiks grafikę, mnogość ciekawych lokacji oraz zwariowaną akcję pełną szczęku stali, huku eksplozji, zróżnicowanych przeciwników oraz szermierczych popisów!

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć jak sprawdzicie się w roli bohaterskich poszukiwaczy przygód. Crimen postawi przed Wami naprawdę wiele trudnych wyzwań, jednak jesteśmy pewni, że uda się Wam im sprostać! Z niecierpliwością oczekujemy także na feedback oraz wszelkie opinie graczy na temat naszej najnowszej gry – jak zawsze, pozostajemy do Waszej dyspozycji na naszych kanałach Social Media oraz serwerze Discord »

Bądź na bieżąco!

Aby mieć pewność, że jesteście na bieżąco z najważniejszymi nowościami i wydarzeniami związanymi z Crimen – Mercenary Tales, śledźcie nasze kanały Social Media i regularnie zaglądajcie na naszą firmową witrynę. Do usłyszenia!