Tempestfall po raz kolejny bierze udział w festiwalu Warhammer Skulls

Witajcie, wojownicy Sigmara!

Z radością ogłaszamy, że Tempestfall po raz kolejny bierze udział w festiwalu gier wideo Warhammer Skulls – corocznym wydarzeniu organizowanym przez Games Workshop!

Podczas trwania festiwalu gracze na całym świecie będą mieli okazję zapoznać się z nowymi tytułami osadzonymi w bogatym uniwersum Warhammera, cieszyć się dodatkami i rozszerzeniami do wydanych już gier, lub po prostu skorzystać z promocyjnych, obniżonych z tej okazji cen. 

Nas również nie mogło tam zabraknąć!

Aby uczcić nasze uczestnictwo w Skulls 2023 Festival nasz tytuł Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall został przeceniony o -33%. Gracze będą mogli skorzystać z promocji przez cały czas trwania wydarzenia, to jest od 25 maja (9am PST / 5pm BST) aż do 1 czerwca (9am PST / 5pm BST). Zniżka dotyczy platform Steam oraz Meta Quest.

Zobacz więcej w 🤜 sklepie Meta

Zobacz więcej na 🤜 Steam

Warhammer VR Bundle

Najwięksi fani Warhammera mogą zagrać nie w jedną, a dwie gry osadzone w jego niesamowitym uniwersum. Aby umożliwić im zabawę wśród mroków Krainy Śmierci oraz w wielkich planetarnych instalacjach i statkach kosmicznych, zdecydowaliśmy się przecenić Warhammer VR Bundle o -15%. W pakiecie znajdują się dwa głośne tytuły VR – Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall oraz Warhammer 40,000 – Battle Sister.