Najnowszy tytuł Carbon Studio – Mindset – zapowiedziany na Upload VR Summer 2023 Showcase

Weź sprawy w swoje ręce dzięki niesamowitym możliwościom technologii Hand Tracking i zmierz się z dziesiątkami tajemniczych kostek-zagadek!

Fani logicznych gier VR mogą zacząć rozgrzewać swoje szare komórki! Nasz zupełnie nowy tytuł z tego wiecznie żywego gatunku ukaże się już wkrótce na platformie Meta Quest i możecie być pewni, że wystawi waszą inteligencję, zręczność i umiejętność dedukcji na naprawdę ciężką próbę. Mindset to połączenie wymagających zagadek logicznych, unikalnej, kolorowej oprawy graficznej, tajemniczej historii rozgrywającej się w samym środku ludzkiej podświadomości oraz szereg mechanik opartych na ruchu, grawitacji oraz ogólnej fizyce.

Spośród wszystkich wymienionych powyżej intrygujących cech, najważniejszym elementem gry są tzw. kostki. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na zaskakującą podróż przez tryb fabularny, czy też od razu przejdziemy do zawiłego trybu wyzwań, naszym zadaniem będzie rozwiązywanie rozmaitych łamigłówek w kształcie sześcianów.

Odwiedź oficjalną stronę 👉 https://mindset-vr.com/

Zobacz Announcement Trailer!

Bądź na bieżąco!

Aby mieć pewność, że jesteście na bieżąco z najważniejszymi nowościami i wydarzeniami związanymi z Mindset, śledźcie nasze kanały Social Media i regularnie zaglądajcie na naszą firmową witrynę. Do usłyszenia!