Mindset – logiczna gra oparta o technologię Hand Tracking jest już dostępna w sklepie Quest Store!

Wspaniałe wieści dla entuzjastów gier logicznych w przestrzeni VR! Mindset trafił właśnie do sklepu Quest Store!

Kilka tygodni po ogłoszeniu swojego nowego projektu podczas wydarzenia Upload VR Showcase 2023, Carbon Studio z przyjemnością ogłasza, że Mindset jest już dostępny w bibliotece gier Quest Store! Nasz najnowszy tytuł w pełni wykorzystuje imponującą technologię śledzenia dłoni Meta, pozwalając graczom na niezrównany poziom immersji podczas ich zmagań z wymagającymi sześciennymi zagadkami. Gracze mogą wybrać między wciągającym, w pełni narracyjnie udźwiękowionym trybem fabularnym osadzonym w dziwacznym, kolorowym i niezwykle intrygującym podświadomym śnie lub od razu przejść do zawiłych zagadek, które czekają na nich w trybie wyzwań.

Niezależnie od ich wyboru, to właśnie wspomniane kostki są centralnym punktem rozgrywki. Twoim głównym zadaniem będzie wobec tego układanie charakterystycznych zębatek, kołków, linek i innych zróżnicowanych mechanizmów tak, aby wprawić w ruch każdy z kluczowych elementów sześciennej układanki.

Zagraj teraz na 👉 Quest Store

Odwiedź oficjalną stronę 👉 https://mindset-vr.com/

Tuż przed swoją premierą gra doczekała się licznych ulepszeń graficznych, które możesz zobaczyć w poniższym Launch Trailerze. Wierzymy, że ulepszenia te ułatwią graczom poruszanie się po zagadkowym świecie Mindset i sprawią, że ich podróż będzie jeszcze bardziej wciągająca i przyjemna. Zachęcamy wszystkich fanów gier logicznych, entuzjastów technologii Hand Tracking oraz wszystkich tych, którzy uwielbiają spędzać swój czas w wirtualnej rzeczywistości do wypróbowania naszego najnowszego tytułu. Z niecierpliwością czekamy na wasze recenzje i pierwsze dyskusje na temat Mindset! A teraz…

Zobacz nowy Launch Trailer!

Bądź na bieżąco!

Aby mieć pewność, że jesteście na bieżąco z najważniejszymi nowościami i wydarzeniami związanymi z Mindset, śledźcie nasze kanały Social Media i regularnie zaglądajcie na naszą firmową witrynę. Do usłyszenia!