Właśnie ruszyła nowa aktualizacja “A Tale of 100 Deeds”

Aż 100 niesamowitych osiągnięć oraz inne atrakcyjne treści właśnie zawitały do Crimen – Mercenary Tales

Z dniem 10 Lipca 2023, dzięki największej dotychczas aktualizacji, Crimen – Mercenary Tales wzbogaca się o zupełnie nowe, atrakcyjne treści! Zacznijmy od tego, że głównym elementem patcha “A Tale of 100 Deeds” jest wspomniany wcześniej System Osiągnięć. Od dziś gracze będą mogli odblokować aż 100 zróżnicowanych odznak odzwierciedlających ich chwalebne (i zwariowane) czyny, więc mogą być pewni, że ich dokonania w dziedzinach szermierki, strzelania, wykorzystywania elementów otoczenia i szeregu innych brawurowych akcji zostaną stosownie nagrodzone!

Oprócz tego do dyspozycji graczy oddajemy mnóstwo nowości, takich jak “odwrócony” styl walki w opowieści dyplomaty Al Mansura, nową broń w poziomie Pirate Ship, dodatkowe power-upy oraz animacje wrogów, czy możliwość wybrania poziomu trudności (łatwy, standardowy oraz trudny). Gra doczekała się także kilku usprawnień oraz mniejszych zmian, które dodatkowo pogłębiają immersję oraz przyjemność płynącą z rozgrywki.

Nie możemy doczekać się, aby zobaczyć ilu z Was podoła zadaniu odblokowania wszystkich 100 osiągnięć! Z niecierpliwością czekamy też na pierwszy feedback naszej społeczności oraz Wasze kolejne wspaniałe pomysły, dzięki którym możemy stale rozwijać niesamowitą opowieść, jaką jest Crimen – Mercenary Tales.

Bądź na bieżąco!

Aby mieć pewność, że jesteście na bieżąco z najważniejszymi nowościami i wydarzeniami związanymi z Mindset, śledźcie nasze kanały Social Media i regularnie zaglądajcie na naszą firmową witrynę. Do usłyszenia!