Crimen – Mercenary Tales zadebiutuje w wersji PCVR już 14 września 2023

Dobra wiadomość dla fanów rozgrywki PCVR

Wznieście toast, drodzy najemnicy! Już 14 września 2023 roku świat pełen niesamowitych czynów, zawadiackich bohaterów, zapierających dech w piersiach lokacji oraz sarkastycznego, karczemnego humoru zawita na platformy Steam oraz Oculus Rift. Po ciepłym przyjęciu Crimen w sklepie Quest (ocena 4,5 na Quest Store) oraz zgodnie z prośbami członków naszej społeczności, zdecydowaliśmy się udostępnić naszą grę fanom rozgrywki PCVR.

Crimen – Mercenary Tales w wersji PCVR będzie zawierał wszystkie elementy i treści opublikowane dotychczas w wersji Quest, to jest system osiągnięć, nowe bronie i przedmioty, czy liczne udogodnienia, które pojawiły się wraz z kolejnymi łatkami.

Przygoda rozpocznie się już niebawem!

Zachęcamy wszystkich graczy do dodania Crimen do swojej Listy Życzeń oraz do wypatrywania kolejnych informacji dotyczących premiery gry. Nie możemy się doczekać, by poznać Wasze pierwsze opinie i przekonać się, jak poradzicie sobie w roli wspaniałych, XVII-wiecznych bohaterów. Mamy również nadzieję, że spodoba się Wam ulepszona i bardziej szczegółowa szata graficzna, dzięki której Wasze przygody w Crimen będą jeszcze bardziej wciągające i epickie!

Dodaj Crimen – Mercenary Tales do swojej Steam Wishlist

Bądź na bieżąco!

Aby mieć pewność, że jesteście na bieżąco z najważniejszymi nowościami i wydarzeniami związanymi z Crimen – Mercenary Tales, śledźcie nasze kanały Social Media, serwer Discord i regularnie zaglądajcie na naszą firmową witrynę. Do usłyszenia!