Otwarta Beta aktualizacji Brotherhood właśnie wystartowała na platformie Steam

Witajcie, Czarodzieje! 🧙

Dołączcie do nas i cieszcie się dwoma tygodniami Beta testów aktualizacji Brotherhood (od 15 do 30 września), w których mogą wziąć udział wszyscy posiadacze gry The Wizards – Dark Times na platformie Steam. Zasilcie szeregi Bractwa i okiełznajcie moc Ognia, Lodu oraz Burzy, by poprowadzić swój skład do zwycięstwa. Nasi dzielni testerzy zostaną postawieni przed naprawdę wymagającym wyzwaniem, na które składają się:


👉 6 map (wraz z Lobby oraz Bossem)
👉 Nowe rodzaje przeciwników
👉 12 klasowych czarów, w tym zupełnie nowe zaklęcia
👉 Przypisany do każdej klasy efekt aury

Przez kolejne dwa tygodnie będziecie mieli okazję walczyć z nowymi typami przeciwników, używać zupełnie nowych zaklęć i na nowo odkrywać drzemiącą w was magiczną moc. Głęboko wierzymy, że Otwarta Beta Steam spodoba Wam się równie bardzo, co pierwsze Beta testy (które przeprowadziliśmy w zeszłym roku) i że uda Wam się pokonać wszystkie trudności, które staną na Waszej drodze. Nie ma czasu do stracenia – świat Meliora potrzebuje nowych, odważnych bohaterów!

Dołącz do Bety – to naprawdę proste!

Aby dołączyć do Bety Brotherhood i zostać jednym z naszych testerów, odwiedź ten Steam Announcement lub nasz serwer Discord i postępuj zgodnie z prostą instrukcją Connection Guide. Oprócz tego, kanały te są idealnymi platformami do poznawania nowych, chętnych do gry graczy lub wymiany cennych opinii. Wkrótce po uruchomieniu Bety udostępnimy naszym testerom specjalny Feedback From, dzięki któremu będą mogli jeszcze łatwiej i szybciej dzielić się swoimi spostrzeżeniami i ciekawymi pomysłami. Liczymy na was, Czarodzieje!

Odwiedź stronę Steam »

Bądź na bieżąco!

Aby mieć pewność, że jesteście na bieżąco z najważniejszymi nowościami i wydarzeniami związanymi z aktualizacją Brotherhood, śledźcie nasze kanały Social Media, serwer Discord i regularnie zaglądajcie na naszą firmową witrynę. Do usłyszenia!