The Wizards – Dark Times: Brotherhood – nowa data… i premiera symultaniczna!

Czołem, Magowie! 🧙

Nie jest tajemnicą, że w przypadku aktualizacji Brotherhood naszym celem jest zapewnienie Wam niezapomnianych wrażeń (w gronie znajomych!) oraz maksymalne wykorzystanie nowych epickich funkcji i rozwiązań, które dla Was przygotowaliśmy. Z tego właśnie powodu zdecydowaliśmy, że potrzebujemy odrobinę więcej czasu na dopracowanie ich wszystkich do ich możliwie najlepszej formy.

Jak wielu z Was wie, we wrześniu przeprowadziliśmy otwartą betę naszej świeżo zremasterowanej gry The Wizards – Dark Times, która dotyczyła zupełnie nowego trybu rozgrywki kooperacyjnej. Przyznajemy, że świetnie się z Wami bawiliśmy i otrzymaliśmy wiele bardzo wartościowych opinii. Niektórym z tych opinii chcielibyśmy poświęcić nieco więcej czasu – zwłaszcza tym, dzięki którym uda się nam jeszcze bardziej usprawnić rozgrywkę w momencie premiery dla graczy PC VR i Meta Quest. (Uwaga: nie oznacza to, że wprowadzamy crossplay PCVR x Meta Quest)

Aktualizacja Brotherhood zadebiutuje 9 listopada 2023 roku

Żałujemy, że nie mogliśmy dostarczyć aktualizacji Brotherhood w obiecanym pierwotnie terminie, ale jednocześnie znamy naszą ukochaną społeczność i jesteśmy przekonani, że jesteście gotowi poczekać odrobinę dłużej, tak, aby otrzymać lepiej dopracowany i bardziej doszlifowany produkt.

Jest jednak coś jeszcze…


Dodatkowy czas, o który Was prosimy, oznacza nie tylko lepszy, bardziej dopracowany produkt końcowy, ale także… jednoczesną premierę na platformach PC VR i Meta Quest. Zgadza się! Zarówno entuzjaści PC VR, jak i Meta Quest będą mogli wskoczyć do akcji już 9 listopada 2023 roku!

Dzięki jednoczesnej premierze, jeszcze większa społeczność czarodziejów będzie miała okazję stawić czoła nowym niebezpiecznym wyzwaniom czyhającym w nieodkrytych zakątkach świata Meliory i zaprosić swoich przyjaciół do dołączenia do nich w tej wspaniałej podróży, niezależnie od wybranej platformy!

Dziękujemy, że zawsze jesteście z nami, magowie! I do zobaczenia wkrótce! 🌟🔮🌟

Odwiedź The Wizards – Dark Times store page

Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami i wydarzeniami związanymi z The Wizards – Dark Times: Brotherhood, koniecznie śledź nasze kanały Social Media, dołącz do naszego serwera Discord, i regularnie sprawdzaj naszą stronę internetową. Do zobaczenia wkrótce!