Aktualizacja The Wizards – Dark Times: Brotherhood właśnie zadebiutowała w Meta Steam oraz Quest Store

Czołem, Czarodzieje! 🧙

Dziś jest ten dzień… Bramy magicznego świata pełnego niebezpiecznych przygód, fantastycznych stworzeń i potężnych zaklęć stanęły otworem! Z wielką radością ogłaszamy, że The Wizards – Dark Times: Brotherhood właśnie trafiło na Steam oraz Meta Quest Store! Od tej chwili gracze VR z całego świata mogą wcielić się w niezwyciężonych magów i wyruszyć w prawdziwie niesamowitą podróż… tym razem wraz ze swoimi przyjaciółmi.

Jak z pewnością wiecie, aktualizacja Brotherhood zawiera nie tylko zremasterowany tryb kampanii dla jednego gracza (z licznymi zmianami graficznymi, nowymi przeciwnikami itp.), ale także zaprasza do zupełnie nowego trybu kooperacji wieloosobowej, w którym możecie połączyć swoje siły z przyjaciółmi i stawić czoła nowym zagrożeniom jako drużyna. Z niecierpliwością oczekujemy by przekonać się, jakie magiczne zespoły uda się wam stworzyć i jakie ścieżki rozwoju postaci wybierzecie! Jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia…

Zbierz znajomych i wskocz do akcji

W nowym trybie kooperacji zmierzysz się z wieloma niespotkanymi dotychczas wrogami. Będziesz miał również możliwość korzystania z wielu nowych zaklęć o szerokim zakresie zastosowań i przeznaczeń… Tylko od ciebie zależy, czy staniesz się magiem AoE specjalizującym się w niszczeniu ogromnych grup wrogów, czy też zabójczym strzelcem wyborowym skupionym na wytrzymałych, pojedynczych celach. Możesz walczyć wręcz lub na dystans (a nawet połączyć te style!) i wybierać między rolą wsparcia lub stania się głównym źródłem obrażeń w swojej drużynie. Wszystko to na zupełnie nowych, wciągających mapach i śmiertelnie niebezpiecznej arenie, w której spotkasz gigantycznego, rozwścieczonego bossa. Życzymy Tobie i pozostałym czarodziejom z drużyny Twojej powodzenia… będziecie go potrzebować 💀😁

Świat Meliora czeka na ponowne odkrycie…


Prace nad aktualizacją Brotherhood były długą i pełną wyzwań drogą. Tu i tam natrafiliśmy na kilka problemów i potknięć (za co przepraszamy!), ale finalnie udało nam się bezpiecznie dotrzeć do jej końca. Wiedzcie jednak, że bez was nie byłoby to możliwe. Trudno jest nam wyrazić, jak pomocne i ważne dla całego naszego zespołu było Wasze nieustające wsparcie, niesamowity hype oraz udział w dwóch beta testach. Możecie być pewni, że bardzo doceniamy Waszą obecność i zaangażowanie.

Zwieńczeniem naszej długiej drogi jest dzisiejsza publikacja darmowej aktualizacji Brotherhood, która właśnie pojawiła się na PCVR oraz Meta Quest Store. Mając to na uwadze, nie chcemy was dłużej zatrzymywać… ponieważ wiemy, jak bardzo czekaliście na ten dzień. Ruszajcie, magowie! Zwołajcie swoich przyjaciół, wybierzcie Wasze ulubione żywioły i rozpocznijcie Waszą prawdziwie magiczną podróż!

Dziękujemy, że zawsze jesteście z nami, czarodzieje! 🌟🔮🌟

Zagraj teraz na PCVR

Zagraj teraz na Meta Quest

Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami i wydarzeniami związanymi z The Wizards – Dark Times: Brotherhood, koniecznie śledź nasze kanały w Social Media, dołącz do naszego serwera Discord, i regularnie sprawdzaj naszą stronę internetową. Do zobaczenia wkrótce!