Od teraz gracze na całym świecie mogą dodać Hunt Together do swojej listy życzeń na Steam oraz Meta Quest Store i zapisać się do Beta Testów

Jesteście gotowi? Za chwilę zrobi się naprawdę strasznie… 💀

Magiczny pył po wydaniu aktualizacji Brotherhood jeszcze nie opadł, a my już mamy dla Was kolejną ekscytującą wiadomość! Hunt Together, nasza nowa gra gatunku PvP horror VR, już wkrótce ukaże się na Meta Quest Store oraz PCVR!

Hunt Together to wieloosobowa gra VR oferująca dwa tryby Player vs Player, w których wcielisz się w rolę nieustraszonego Łowcy lub przerażającego Ducha. Twoim zadaniem będzie pokonanie przeciwnika za pomocą licznych umiejętności, przedmiotów i możliwych do wykorzystania elementów otoczenia 🛠️ Arenami Waszych zmagań będą upiorne, mrożące krew w żyłach lokalizacje, takie jak opuszczona kopalnia, nawiedzona posiadłość lub zapomniany sierociniec 😱

Oprócz możliwości zmierzenia się ze swoimi przyjaciółmi w trybie Elimination Mode (1v1) lub Hide and Seek Mode (1v3), możesz także zdobywać nowe skórki dla swoich ulubionych postaci i rozwijać ich umiejętności poprzez system progresji. Hunt Together ukaże się na platformie Meta Quest już 25 stycznia 2024 roku, a wersja PCVR (wraz z opcją cross-play Meta Quest x PCVR) w lutym 2024 roku.

Dołącz do Beta testów!

Jak już przed chwilą wspomnieliśmy, wersja Meta Quest pojawi się 25 stycznia, a wkrótce po niej w ręce graczy trafi wersja PCVR. Jednak to nie wszystko – za około dwa tygodnie będziecie mogli przekonać się na własnej skórze, jaka fantastyczna i upiorna przygoda Was czeka, bo… Meta Quest x Steam Hunt Together Beta rozpocznie się już 19 grudnia! – Więcej informacji na ten temat można znaleźć na naszym serwerze Discord. Koniecznie tam zajrzyj!

Dodaj do Wishlist na Steam

Dodaj do Wishlist na Meta Quest

Niech gra przemówi sama za siebie – zobacz nowy Release Date Trailer!

Jesteśmy pewni, że macie wiele pytań i wierzymy, że na część z nich odpowie najnowszy Trailer, który dla Was przygotowaliśmy. Oto on – nasyćcie oczy rozgrywką Hunt Together i zobaczcie jak wyglądają przerażające zmagania Ducha i Łowcy!

Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami i wydarzeniami związanymi z Hunt Together, koniecznie śledź nasze kanały w Social Media, dołącz do naszego serwera Discord, i regularnie sprawdzaj naszą stronę internetową. Do zobaczenia wkrótce!