Hunt Together właśnie zadebiutowało na Meta Quest store! 👻✨

Witajcie, Duchy & Łowcy! 🖐️

Długie (acz pełne emocji!) oczekiwanie wreszcie dobiegło końca! Od teraz możesz wkroczyć wprost do upiornej akcji i rzucić wyzwanie swoim znajomym w przerażających, pełnych wrażeń potyczkach PvP. W tej właśnie chwili nawiedzone lokacje pełne sekretów i mrocznych zakątków nieustannie wypełniają się kolejnymi żądnymi walki Duchami i Łowcami z całego świata, więc nie wahaj się i dołącz do nich już teraz!

Zagraj teraz na Meta Quest »

Hunt Together trafiło w ręce graczy! 🥳

Wygląda imponująco, prawda? Wiemy, że nie możecie się doczekać, aby po raz pierwszy wypróbować naszą grę, ale zanim to zrobicie, chcemy powiedzieć Wam coś bardzo ważnego. Przede wszystkim chcemy podziękować całej naszej społeczności za niewiarygodne wsparcie i entuzjazm wobec naszego najnowszego tytułu.

Wiedzcie, że włożyliśmy wiele pracy i serca w cały projekt Hunt Together, więc mamy szczerą nadzieję, że spełni on oczekiwania graczy i zapewni im wiele godzin świetnej zabawy. Ponadto podkreślamy naszą wdzięczność względem testerów i twórców z obszaru VR, którzy odegrali kluczową rolę w rozwoju gry i podzielili się swoimi niesamowitymi doświadczeniami ze światem. Naprawdę to doceniamy!

A teraz… 💀 czas na akcję

A teraz, wracając do sedna, życzymy Wam wielu przerażających i ekscytujących chwil w mrocznych kopalniach, opuszczonej rezydencji i wielu innych upiornych miejscach, które przyjdzie Wam odwiedzić. Zachowajcie czujność, bądźcie sprytni i pamiętajcie, by korzystać z szerokiej gamy przedmiotów, triggerów i klasowych umiejętności, by przechytrzyć i pokonać Waszego adwersarza… Wiedzcie jednak, że tylko jeden z Was może wyjść z potyczki zwycięsko.

Ruszajcie, Duchy & Łowcy, przetestujcie swoją odwagę w intensywnych, szokujących pojedynkach PvP i meczach drużynowych. Do zobaczenia w grze!

Zagraj teraz na Meta Quest »

Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami i wydarzeniami związanymi z Hunt Together, śledź nasze kanały w Social Media, dołącz do naszego serwera Discord, i regularnie sprawdzaj naszą stronę internetową. Do zobaczenia wkrótce!