Carbon Studio ogłasza datę premiery Hunt Together

Już 8 lutego br. fani mrożącej krew w żyłach rozrywki zagrają w Hunt Together w wersji PC VR. Carbon Studio – notowany na NewConnect pionier developmentu gier VR – umożliwi wcielenie się w rolę nieustraszonego Łowcy lub budzącego grozę Ducha graczom z platformy Steam i sklepu Meta Store, którzy posiadają gogle PCVR. Gracze PCVR zmierzą się w cross-platformowych pojedynkach z użytkownikami wersji Meta Quest w sugestywnej scenerii sierocińca, nawiedzonej posiadłości oraz opuszczonej kopalni.

Po sukcesie towarzyszącym styczniowej premierze Hunt Together na Meta Quest z niecierpliwością czekamy na debiut gry na platformie Steam i w sklepie Meta Store. Cieszymy się, że gra zyskała rosnące grono fanów oraz bardzo pozytywne opinie – gracze oceniają ją na 4,7 gwiazdek na 5 na platformie Meta Quest. Jestem przekonany, że zainteresowanie tym tytułem znajdzie pozytywne odbicie w wynikach finansowych naszej spółki – mówi Błażej Szaflik, Prezes Zarządu Carbon Studio.

Hunt Together umożliwia dwa typy rozgrywki Player vs Player, w ramach których gracze mogą zmierzyć się z przyjaciółmi w trybie pojedynku (1v1) lub Hide And Seek (1v3). Fani gry VR będą mogli rozwijać swoje umiejętności w specjalnie przygotowanych skórkach ulubionych postaci z Hunt Together. Gra otrzymała road mapę kolejnych aktualizacji, które wprowadzą nie tylko udogodnienia dla graczy, m.in. voice chat, ale również dodadzą nową zawartość.

Nowy tytuł jest wspólnym dziełem Carbon Studio, które trzyma nad nim pieczę od strony wydawniczej oraz zespołem Iron VR, będącej producentem Hunt Together.

Nadchodząca premiera jest dla nas istotnym wydarzeniem także w kontekście budowania jednego silnego brandu, który chcemy stworzyć wraz ze spółką Iron VR – wyjaśnia Błażej Szaflik.

Aktualnie Carbon Studio zmierza do połączenia z Iron VR, którego celem ma być stworzenie silnej marki, zwiększenie dynamiki biznesu, uproszczenie struktury organizacyjnej grupy kapitałowej, zmniejszenie kosztów funkcjonowania oraz wzrost wartości dla akcjonariuszy. Przewidywany termin finalizacji tego procesu to I połowa 2024 r.