ESPI - 1/2024

Informacja o wyznaczeniu daty premiery gry Hunt Together na platformy PCVR

Data sporządzenia:

2024-01-30

Treść raportu:

Zarząd Carbon Studio S.A. z siedzibą w Chorzowie, w nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 20/2023 z dnia 6 grudnia 2023 r. informuje, że w dniu 8 lutego 2024 r. odbędzie się premiera gry Hunt Together w wersji PCVR na platformie Steam oraz w sklepie Meta Store w wersji na gogle Rift. Emitent wskazuje, że premiera w wersji PCVR będzie zawierała opcję cross-platform, tzn. gracze z wersji PC będą mogli grać wspólnie z graczami z Meta Quest. Premiera wersji Meta Quest miała miejsce w dniu 25 stycznia 2024 r.

Hunt Together to sieciowa gra VR oferująca dwa tryby rozgrywki Player vs Player, w których gracze wcielają się w Łowcę lub Ducha, by za pomocą licznych umiejętności, przedmiotów i możliwych do wykorzystania elementów otoczenia pokonać swojego rywala. Areną tych zmagań są lokacje, takie jak opuszczona kopalnia, nawiedzona posiadłość, czy sierociniec. Gracze, oprócz możliwości zmierzenia się ze swoimi przyjaciółmi w trybie pojedynku _1v1_ lub Hide and Seek _1v3_.

Emitent uznał ww. informację za istotną z uwagi na fakt, iż premiera Gry może mieć istotny wpływ na wyniki finansowe Emitenta.

 

Podstawa prawna:

Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne.

Osoby reprezentujące Spółkę:

Błażej Szaflik – Prezes Zarządu